Podejmij 15 dniowy challenge

Płaski brzuch

Jedynie 25 zł

Liczba miejsc ograniczona

Skuteczna metoda

Tysiące godzin jakie spędzili nasi Eksperci na treningach pozwoliły opracować niezwykle skuteczne rozwiązania.

Absolutna INNOWACJA

Proponujemy maksymalnie skondensowaną formułę, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak najwięcej.

Czym jest nasz challenge?

Jest receptą na długotrwałe treningi, konieczność zbędnych wypraw na siłownie oraz męczenia się z dietami a potem efektem jojo. Gwarantowany rezultat.

Co dostaniesz za 25 zł ?

Oryginalnie przygotowany przez ekspertów program treningów, porady dietetyczne oraz wsparcie mentalne. A co najważniejsze zyskasz lepsze samopoczucie, pewność siebie, witalność i zdrowie. A co stracisz? Parę zbędnych kilogramów.

Skąd wiemy, że to zadziała?

Każdego dnia otrzymasz nowy trening do wykonania w domu. Zaczniemy od mniejszej intensywności i krótszych sesji treningowych tak aby stopniowo przyzwyczajać organizm do ćwiczeń. Udostępnimy także zamiast monotonnej diety wskazówki dietetyczne, które pomogą Ci zmienić nawyki i pokochać nowy tryb życia. Dodatkowo będziemy Cię wspierać i motywować. Efekty poprzednich edycji dowodzą skuteczności naszej metody.

Wskazówki dietetyczne, które pokochasz
dostaniesz bez dodatkowej opłaty.

Mówimy “żegnaj” męczącym dietom, wiemy, że na dłuższą metę to nic nie daje. Z nami nauczysz się czerpać przyjemność z życia i nie z objadania się. Pokażemy, że nie warto “zajadać” stresy. Pokażemy jak pokochać dobre nawyki.

99% problemów z nadwagą jest „w naszych głowach”. Wszyscy wiedzą, że aby schudnąć, musisz jeść mniej i więcej się ruszać. Ale z różnych powodów nie jest to łatwe. Dzięki wskazówkom naszych psychodietetyków będziemy Cię wytrwale wspierać.

1. Wybierz challenge

jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub masz pytania, skontaktuj się z Nami – chętnie doradzimy.

2. Odwiedź nasz sklep onilne

przejdź prosty proces zamawiania i opłać challenge.

3. Poczekaj na start

Przypomnimy Ci o starcie challengu.

4. Codziennie dostaniesz od nas plan działania przez 15 dni

Będziemy Cię wspierać przez cały czas challenga. Codziennie będziemy wysyłać plan działania, porady psychodietetyczne i dawkę wsparcia. Do ćwiczeń potrzebujesz jedynie maty i dobrego nastawienie. Zaufaj Nam a My gwarantujemy, że będziesz z Siebie dumna.

5. Ciesz się z lepszego samopoczucia codziennie

Pamiętaj zawsze lepiej mieć 1% z czegoś niż 100% z niczego.

Masz pytanie? Zostaw nam dane kontaktowe a my oddzwonimy

TRENINGOWI EKSPERCI

Numer telefonu: 
500 181 151
Adres e-mail: 
biuro@treningowieksperci.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TRENINGOWI EKSPERCI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce prywatności.rozwiń treść zgody