Ile kosztuje dieta?

Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje więcej rzeczy, niż samą dietę, co jest typowe w wielu podobnych systemach. Świadomie zrezygnowaliśmy z zalecania naszym klientom przestrzegania sztywnych diet, ponieważ badania dowodzą, że mniej niż 1% ludzi jest w stanie utrzymać dietę dłużej niż 6 tygodni. Zamiast tego w pakietach Standard oraz Premium oferujemy dedykowane zalecenia dietetyczne dopasowane do celu jaki stawia sobie nasz Klient, które bardzo elastycznie można stosować i są znacznie łatwiejsze do utrzymania i w dłuższej perspektywie skuteczniejsze niż jakiekolwiek diety.

Nie mam żadnego doświadczenia w sporcie. Czy pomożecie mi zacząć od podstaw?

Tak. Nasi eksperci i mistrzowie przeanalizują Twoją ankietę i dobiorą plan w taki sposób, by pozwolił w łatwy i skuteczny sposób zacząć przygodę z wybraną dyscypliną.

Ile czasu będę mieć na zrealizowanie treningów po ich zakupie?

Ilość czasu na wykonanie zakupionych treningów nie jest limitowana. Możesz je wykonać kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nie jest limitowana także ilość zadawanych pytań. Możesz pytać o wszystkie sprawy, które Cię nurtują związane z zakresem tematycznym naszego portalu. Natomiast czas w którym możesz zadawać pytania specjalistom jest adekwatny do czasu wykupionego pakietu. Na przykład możesz zacząć od pakietu na 1 miesiąc a potem go sobie przedłużać . Czas jest liczony od momentu wysłania przez nas planu działania.

Trenuję od wielu lat, ale szukam czegoś więcej. Czy Treningowi Eksperci są dla mnie?

Oczywiście. Połączyliśmy siły z mistrzami, by móc oferować wsparcie na każdym poziomie zaawansowania. Nawet najbardziej doświadczone osoby mogą skorzystać z porad ekspertów. Czasami niewielka zmiana, np. techniki czy przygotowania do treningu lub diety, cenna rada czy podpowiedź kogoś bardziej doświadczonego może przynieść znaczne postępy. W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z nami lub opisanie swojej sprawy w formularzu kontaktowym.

Jak szybko zrobię postępy?

Wszystko jest zależne od wybranej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Osoby początkujące robią bardzo szybki progres i widzą go z treningu na trening. Efekty sylwetkowe są zazwyczaj dobrze widoczne po około 8-10 tygodniach. Regularne trzymanie się zaleceń na pewno pozwoli osiągnąć wymierne efekty.

Interesuje mnie kilka dyscyplin, co mam zrobić? Czy mogę wybrać kilka?

Możesz wykupić dowolną liczbę pakietów dla dowolnej liczby dyscyplin.

Czy istnieje możliwość zapłacenie w ratach?

Tak, oferujemy możliwość zapłacenie z dowolne usługi portalu w ratach za pośrednictwem zewnętrznych operatorów systemów ratalnych na warunkach i zasadach oferowanych prez tych operatorów. Maksymalny okres spłaty wynosi 20 rat. Aktualne oprocentowanie i koszty związane z korzystaniem systemu ratalnego dostępny są na stronach poszczególnych operatorów współpracujących z naszym portalem

Wypełniłem/am ankietę. Ile będę czekać na odpowiedź i zalecenia eksperta?

Uruchomienie procesu usług następuję po ich opłaceniu oraz zgodnie z obowiązującym prawem – upłynięciu 14 dniowego okresu na odstąpienie od umowy. Rozpoczęcie świadczenie usług wcześniej tj. przed upływem 14 dni jest każdorazowe możliwe po uzyskaniu wyraźnej zgody klienta. Po uruchomieniu świadczenia usług każda sprawa jest u nas traktowana indywidualnie i analizowana przez Mistrzów i wybranych ekspertów. U nas decyzje nie są podejmowane komputerowo lub automatycznie. Zazwyczaj pełna analiza oraz dobranie planu działania zajmuje od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku bardziej skomplikowanej sprawy i konieczności zasięgnięcia porady u innego specjalisty, proces ten może wydłużyć się o 1-2 dni.

Na czym polega wsparcie mentalne coacha sportowego? Czy to profesjonalny psycholog?

Tak to profesjonalista, który wie, jak pomóc danej osobie, biorąc pod uwagę jej cele i indywidualne predyspozycje. Osoby, które wybrały Pakiet Complete. w którym taka pomoc jest dostępna, odpowiadają na dodatkowe pytania dotyczące motywacji, koncentracji, wytrwałości, których analiza pomaga dobrać najlepsze metody. Pakiet ten jest też idealny dla osób, które kilkukrotnie podejmowały próby uprawiania aktywności fizycznej lub zrzucenia zbędnych kilogramów, ale po dosyć krótkim czasie rezygnowały. Z pomocą profesjonalnego coacha, który będzie potrafił odnaleźć wewnętrzne motywacje, stanie się to łatwiejsze a efekty będą trwalsze.

Jestem amatorem. Czy opłaca mi się kupić pakiet ze wsparciem mentalnym (Pakiet Premium)?

Generalnie tak, ale wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na jak najlepszych rezultatach w jak najkrótszym czasie, to połączenie treningów sportowych oraz zleceń dietetycznych ze wsparciem mentalnym to zagwarantuje. Zobacz jak to wygląda w profesjonalnym sporcie. Każdy wybitny sportowiec czy drużyna ma w swoim otoczeniu nie tylko podstawowego trenera, ale także sztab innych specjalistów w tym trenerów motorycznych, dietetyków, lekarzy i psychologów, których zadaniem jest wspieranie swojego podopiecznego. Wzorowaliśmy się na takim samym modelu.

Jakie treści merytoryczne będę otrzymywać po wykupieniu pakietu?

Przede wszystkim konkretny plan działania dopasowany do Ciebie i Twoich celów. W zależności od wybranego pakietu zawierać będzie zestawy ćwiczeń i wskazówki treningowe od Mistrza, polecane przez niego i innych naszych specjalistów artykuły, Piny, filmy z wartościowym contentem. Jeśli wybierzesz pakiet Standard dodatkowo zostanie to uzupełnione o dopasowane do Ciebie i Twoich celów porady dietetyczne. W pakiecie Complete otrzymasz ponadto zestaw technik wpierających Twoją koncentracje, wytrwałość, budujących Twoją pewność siebie i hart ducha. Co najważniejsze, nasi Mistrzowie i eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, jakie Cię nurtują w tematyce sportu i zdrowego trybu życia.

Czy po odbyciu wybranej ilości treningów nadal mogę korzystać z treści dla Klientów?

Oczywiście. Chcemy, abyś był z nami i stale rozwijał swoje umiejętności i dążył do stawianych celów. Obserwując Twoje postępy, mając od Ciebie informacje zwrotne, będziemy mogli doskonalić treningi i zalecenia jakie przygotowujemy dla Ciebie.

Jak często i kiedy mogę się kontaktować z trenerem/dietetykiem/psychologiem?


Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Każdy Klient ma przydzielonego opiekuna-koordynatora. W okresie ważności usługi możesz zadawać mu wszelkie pytania, przesyłać informacje zwrotne, zdjęcia, relacje z Twoich treningów i wszystko co Twoim zdaniem jest dla Ciebie ważne. Informacje przyjmujemy online 24h/7 dni w tygodniu. Odpowiadamy na nie w godzinach naszej pracy.

Nie mogę wykonywać pewnych ruchów z powodu kontuzji. Czy bierzecie to pod uwagę?

Tak. Wystarczy wspomnieć o tym w ankiecie. Jeśli masz wątpliwości, czy Twój stan zdrowia pozwoli Ci trenować daną dyscyplinę, skontaktuj się z nami jeszcze przed zakupem pakietu.

Czy potrzebuję jakiegoś sprzętu do ćwiczeń?

Oczywiście jest to uzależnione od dyscypliny jaką wybierzesz. W przypadku wielu z nich potrzebny będzie specjalistyczny sprzęt (typowy dla tej dyscypliny). Niektóre z nich nie wymagają żadnego sprzętu np. trening siłowy możesz wykonywać z masą własnego ciała. Na podstawie analizy Twojej ankiety dostosujemy wszystko do Twoich możliwości, w zakresie dostępu (lub braku) do infrastruktury sportowej i sprzętu.

Czy jest możliwość odbycia treningu na żywo lub spotkania się z mistrzem?

Tak. Przewidujemy organizację cyklicznie spotkań na żywo z Mistrzami i innymi naszymi ekspertami, podczas których możliwe będzie uczestniczenie w sesjach treningowych, kursach prowadzonych przez nich. Informacje o organizowanych eventach będziemy publikować na naszym kanałach w mediach społecznościowych.

Ile muszę mieć lat, aby korzystać z usług Treningowych Ekspertów?

Możesz korzystać z naszych usług, jeśli masz ukończone 15 lat, potrzebujemy wtedy pisemnej zgody od rodziców lub opiekunów i telefonu kontaktowego do nich.

Jakie suplementy będą mi potrzebne?

Niekoniecznie będzie to potrzebne. Ewentualna suplementacja zostanie dobrana przez eksperta w zakresie dietetyki i na podstawie ankiety. Po odpowiedzeniu na pytania, dotycząceych spożywanych i preferowanych produktów, stylu/trybu życia oraz określeniu dyscypliny, specjaliści będą w stanie określić, co będzie potrzebne. Nasz portal nie koncentruje się na zarabianiu na sprzedaży odżywek i suplementów diety, wręcz w ogóle ich nie oferujemy i dlatego nasze zalecenia opierają się – jeśli to tylko możliwe – o zdrowe i naturalne rozwiązania.

Nie lubię jeść niektórych produktów. Czy dietetyk weźmie to pod uwagę?

Nasi eksperci z zakresu dietetyki na pewno wezmą to pod uwagę i nie będą narzucać Ci żadnych produktów, których nie lubisz. Tym między innymi różnimy się od wielu innych systemów – jesteśmy elastyczni i podchodzimy naukowo i praktycznie do potrzeb naszych Klientów. Z punktu widzenia celów, jakie sobie stawiasz, istotniejsze jest wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych niż przyjmowanie ściśle określonych produktów. Otrzymasz zalecenia dotyczące wielu produktów, które będą wspierać Twoje cele i listę tych, których powinieneś unikać. Z pewnością będziesz mieć szeroki wybór i znajdziesz takie, które będą Ci odpowiadać.

Czy weryfikujecie kompetencje ekspertów, trenerów, dietetyków, psychologów?

Dobór współpracujących z nami ekspertów poprzedzony był kilkuetapowym procesem rekrutacyjnym. Wymagaliśmy, aby osoby te posiadały udokumentowane kwalifikacje oraz potwierdzone praktyką kompetencje. W przypadku Mistrzów sportu najlepszą rekomendacją ich umiejętności są ich osiągnięcia sportowe.

Ile trwa trening personalny?

Czas treningów jest ściśle dopasowany do Twojego poziomu i celów jakie sobie stawiasz. W przypadku osób początkujących ze sporą nadwagą początkowo będą to mało forsowne treningi, pozwalające na rozruszanie i oswojenie z aktywnością fizyczną. W przypadku osób zaawansowanych poziom trudności i intensywność będzie odpowiednio dobrana. Zazwyczaj treningi trwać będą od 30 minut do 1,5 godziny.

Jak wygląda trening personalny?

Każdy trening może być inny – tak jak różni są nasi Klienci, cele jakie sobie postawili i dyscypliny jakie chcą uprawiać. Cechą wspólną jest indywidualne dopasowanie. Zazwyczaj nasz Klient wykonywać będzie zestaw określonych ćwiczeń i technik zalecanych przez Mistrza, dobranych do umiejętności i możliwości czasowych i lokalizacyjnych w jakich znajduje się Klient.

Czy współpraca zdalna przynosi takie same efekty jak spotykanie się z trenerami?

Z pewnością jest wielu zwolenników treningów personalnych na żywo. Przykładowo Trener obserwujący na żywo jak w danym momencie wykonujesz ćwiczenie – jeśli jest zaangażowany – może doradzić korektę techniki. Warto jednak mieć na uwadze, iż od samej formy treningu (czy na żywo czy online) ważniejszy jest właściwy dobór ćwiczeń, ich intensywność, a co najważniejsze kwalifikacje i kompetencje trenera. Nasi trenerzy to mistrzowie w swoich dyscyplinach. Najlepsi z najlepszych, którzy poświecili często ponad 10.000 godzin treningów, aby osiągnąć najwyższe rezultaty. Dziś są gotowi podzielić się z Tobą tą wiedzą i pomóc online. Oczywiście, jeśli wyślesz nam film, na którym pokażesz, jak wykonujesz danę technikę, także to przeanalizujemy i doradzimy ewentualne korekty. Ponadto otrzymasz od nas już na starcie zestaw gotowych materiałów, które zdaniem naszego Mistrza i innych specjalistów są wartościowe i warto abyś z nimi się zapoznał. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przed wykonaniem ćwiczenia (w domu lub na sali ćwiczeń) przypomniał sobie z filmu instruktażowego, jak należy poprawnie wykonać dane ćwiczenie.

Wracając do różnic pomiędzy treningiem personalnym na żywo i online, bardzo ważna jest także dostępność. Zauważ, że trening personalny z trenerem jest możliwy tylko w ściśle określonym czasie i miejscu pod warunkiem, że zarówno Tobie jak i trenerowi to będzie odpowiadało (będziecie dostępni). W przypadku naszego systemu zaletą jest to, że możesz trenować, gdzie chcesz i kiedy chcesz – to Ty decydujesz. Również kwestie finansowe są niezwykle istotne. Z naszych badań wynika, iż cena za godzinę indywidualnego treningu personalnego na żywo z trenerem w większości dużych miast w Polsce wynosi obecnie około 100-150 zł – u nas cena ta wynosi tylko 7,50 zł (oferta promocyjna).

Czy można wykupić trening/spotkanie z Mistrzem na żywo?

Tak, jeśli tylko możliwości czasowe Mistrza na to pozwolą to możemy zorganizować na życzenie trening indywidualny lub grupowy. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami – postaramy się uzgodnić warunki i przedstawić specjalną ofertę.

Czy jest możliwość odstąpienia od umowy po zakupie?

Tak zgodnie z obowiązującym prawem możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Jeżeli rozpoczęliśmy świadczenie usług przed upływem terminu na odstąpienia od umowy a Ty wyraziłeś/aś na to zgodę – potrącimy z wniesionej opłaty tą część zakresu usług którą wykonaliśmy do chwili poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

Czy współpraca przedłuża się sama?

Nie, współpraca nigdy automatycznie nie będzie przedłużana. Jeśli chcesz możesz dokupić kolejną ilość treningów z tej lub z dowolnej innej dyscypliny, w tym celu wejdź i złóż kolejne zamówienie.

Trenuję sport zespołowy np. piłkę nożną/ręczną/koszykówkę/siatkówkę w klubie. Czy pomożecie mi indywidualnie popracować nad danym elementem gry?

Oczywiście. Nasi Mistrzowi reprezentują różne dyscypliny sportu i zalecane przez nich treningi, sztuczki czy techniki mogą być doskonałym uzupełnieniem zajęć, jakie masz w swoim klubie. Dostajesz dodatkową porcję wiedzy i porad, które mogą wynieść Twoje umiejętności na wyższy poziom.

Czy są jakieś nagrody za polecanie TreningowiEksperci.pl swoim znajomym?

Jeśli masz na myśli 1-2 osoby, które dzięki Tobie skorzystały z naszych usług, to zgłoś nam to przez formularz i dostaniecie wszyscy od nas 5% rabatu na kolejne zakupy oraz nagrodę niespodziankę. Jeśli chcesz aktywnie zajmować się promocją naszego portalu, możesz zostać Ambasadorem Marki i otrzymywać nawet 10% wartości od wszystkich zamówień zrealizowanych przez polecone przez Ciebie osoby oraz szereg innych korzyści. Odwiedź podstronę „Współpraca” i wypełnij formularz dla kandydata na Ambasadora.

Masz jeszcze jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami

Zostaw nam dane kontaktowe a my oddzwonimy

TRENINGOWI EKSPERCI

Numer telefonu: 
500 181 151
Adres e-mail: 
biuro@treningowieksperci.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TRENINGOWI EKSPERCI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce prywatności.rozwiń treść zgody