Zapraszamy do współpracy

Jeśli jesteś

Zawodowym sportowcem

 z sukcesami na arenie ogólnopolskiej lub międzynarodowej i chcesz się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, marzysz o nowych wyzwaniach, chcesz się rozwijać i wpajać prawidłowe wzorce osobom rozpoczynającym przygodę ze sportem.
Dołącz do naszego projektu.

Trenerem personalnym

z wieloletnim doświadczeniem, sukcesami i motywacją do wspierania innych w drodze do celu, praca jest Twoją pasją, chcesz się rozwijać i podejmować nowe wyzwania oraz być częścią zespołu, który wspólnie pracuje nad jak najlepszymi efektami swoich podopiecznych.
Dołącz do naszego projektu.

Dietetykiem

z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem i potrafisz dobrać indywidualny plan żywieniowy osobom o różnych celach, z uwzględnieniem ich stanu zdrowia, sytuacji życiowej oraz umiejętności kulinarnych.
Dołącz do naszego projektu.

Coachem lub psychologiem,

który porażki potrafi przekuwać w sukcesy, ma doświadczenie w pracy z osobami uprawiającymi sport i potrafi zmotywować do działania nawet najbardziej oporne osoby.
Dołącz do naszego projektu.

Ambasadorem,

czyli osobą interesującą się sportem, która chce poznać lepiej nasz portal, prezentować
i promować go w swoim środowisku będąc Ambasadorem naszej marki.
Dołącz do naszego projektu.

O PROJEKCIE I MOŻLIWOŚCIACH WSPÓŁPRACY

TreningowiEksperci.pl ® to platforma dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportem lub mających już pewne doświadczenie, ale chcących je doskonalić pod okiem najlepszych profesjonalistów, aby osiągać lepsze rezultaty.
Umożliwimy naszym Klientom dostęp do wartościowych materiałów wideo i artykułów tworzonych przez naszych ekspertów, aby zadbać o rzetelną wiedzę i bezpieczeństwo w trakcie treningów. Otoczymy naszych Klientów wyjątkową, niespotykaną na rynku i kompleksową opieką współpracujących z nami mistrzów sportu, trenerów, dietetyków, lekarzy i psychologów, aby zagwarantować im sportowy rozwój i profesjonalne wsparcie.
Będziemy wykorzystywać unikalną kompozycję usług będącą połączeniem doświadczenia, wiedzy i sprawdzonych metod naszych ekspertów z nowymi rozwiązaniami i innowacjami procesowymi jakie umożliwiają nowoczesne technologie. Będziemy korzystać z najnowszej wiedzy i zdobyczy nauki i technologii, które ułatwiać będą pracę naszym ekspertom w dobrze najlepszych rozwiązań dla Klientów, a naszym Klientom łatwe i oszczędne korzystanie z oferowanych rozwiązań.
Przeprowadziliśmy wyjątkowe badania potrzeb Klientów, w wyniku których zaoferujemy rozwiązania, które oszczędzać będą czas i pieniądze i które będą odkryciem na rynku, poprzez umożliwienie trenowania wybranych dyscyplin sportu online. Będziemy też dbać o budowanie pozytywnych relacji z naszymi Klientami organizując regularnie meetingi i biorąc czynny udział w zawodach. Nie sprzedajemy produktów, ale potrzeby, uczucia i emocje, aby ludzie je pokochali.

Jeśli zainteresował Cię nasz projekt i chcesz zostać naszym współpracownikiem i dowiedzieć się, jakie możesz odnieść korzyści, wynikające ze współpracy z nami – zobacz kogo szukamy i wypełnij ankietę.

Wyślij nam swoją ankietę, jeśli chcesz dołączyć do projektu, skontaktujemy się z Tobą

TRENINGOWI EKSPERCI

Numer telefonu: 
500 181 151
Adres e-mail: 
biuro@treningowieksperci.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TRENINGOWI EKSPERCI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w celu i zakresie niezbędnym do kontaktu ze mną drogą elektroniczną, jak również telefonicznie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 2016 r.). Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i prawach osób, których dane są przetwarzane, zawartymi w Polityce prywatności.rozwiń treść zgody